KONST / Litografier / Färglitografi 14666295
nr 1466 6295
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 101/290. Färglitografi, bildmått: 52x63cm, yttermått inklusive ram: 72x83cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:55:11
7/5 17:28:17
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist